HLEDÁME DO TÝMU ZDRAVOTNÍ SESTRU

Hledáme zdravotní sestru pro lidi s mentálním postižením, kteří využívají pobytové sociální služby Domova Háj, p. o.
Současné pracoviště: Háj 1253 u Ledče nad Sázavou
Budoucí lokality (2020 -2021): Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Golčův Jeníkov

POŽADUJEME:
 ukončené vzdělání zdravotnického směru,
 platná registrace zdravotní sestry,

OČEKÁVÁME:
 schopnost pracovat v týmu a zároveň nést vlastní odpovědnost,
 respekt k druhým lidem (mít pochopení pro odlišné potřeby druhých),
 schopnost a ochotu učit se novým věcem,
 sociální cítění, komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost,

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
 Poskytování základní zdravotní péče na všech současných i budoucích pracovištích (Háj u Ledče + běžné domácí prostředí komunitních služeb),
 podpora a motivace při základních denních činnostech – hygiena a sebeobsluha, stravování, doprovod k lékaři, doprovod na vycházky a nákupy.

NABÍZÍME:
 smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení,
 možnost práce i na zkrácený úvazek,
 platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2017 Sb. + nárokovatelné příplatky (příplatky za noční, víkendy, svátky),
 úhradu povinného akreditovaného vzdělávání registrovaných zdravotních sester,
 řádnou a dodatkovou dovolenou,
 příspěvek na stravné,
 nástup od 1. 9. 2018, případně dle dohody.

Výběrové řízení je aktuální po dobu zveřejnění na www.domovhaj.cz
V případě zájmu zašlete e-mailem na adresu personalista@domovhaj.cz svou žádost.